Laura & yannick

We hired Anna for our wedding and she did an absolutely fantastic job with the photos. I've never seen a photographer be that proactive and active during a wedding. She took thousands of photos and seemed to never rest just to make sure she captured every moment. Once we received the photos we were super happy with the quality and colouring of the shots and just how many moments she was able to capture perfectly.

We'll definitely be framing a lot of them!

Bonus is that she's also a super nice person and genuinely enjoys her job.

Thanks so much Anna!

Takže já tady zase úplně rozložená, brečím tu jak malá. Je to nádherné. Chci ti strašně poděkovat, strašně moc. Já jsem věděla, proč si Tě vybírám, proč Tě tam chci mít, protože jsem byla 100% přesvědčená, že ty nás zachytíš a uděláš nám takové fotky jako jsem si vždycky ze svatby přála. Takže Ti chci moc poděkovat za to, že jsme to spolu takhle krásně zvládli a já jsem nadšená.

Sharllota & Lucas

Ahoj Aničko, rád bych ještě poděkoval a předal zpětnou vazbu i za sebe. S Týnkou jsme se shodli, ze to byl skvělé užitý večer. Jsme poměrně dost náročný a nesedne nám jen tak někdo (hlavně po lidské stránce). S Tebou to bylo od první chvíle jednoduše SUPER. Údajně je jíž jasné, ze termín svatby (jednou...) bude řízen dle Tvého kalendáře. Věřím ale, ze budou i jiné životní příležitosti, které budeme vděční, když by si nám zaznamenala. Oceňuji i Tvůj profesionální přístup a perfektní atmosféru během celé akce. Po focení se večer Týnka nemohla vynadívat na nasdílené video a byla jíž z této malé ukázky nadšená. U focení za nás jednoznačně prosím ZUSTAN. Děláš to nezapomenutelným zážitkem.

Kristýnka & Kuba

Ahoj podruhé, tak teďka jsem fotky projel i já a uff, jde mi mraz po zádech, chce se mi brečet. Jsi ženská na správným místě. Děláš to co miluješ a děláš to co umíš evidentně ze všeho nejlíp. Smekám a moc děkujeme. Fotky jsou dokonalé a moc děkujeme. Nemám slov. Díky.

Adélka & Ondra

Ahoj Aničko, fotky jsou naprosto boží. MILUJI každou fotku a rozhodnout se, které dát tisknout do alba a které do krabičky... To mi přijde úplně nemožné. Během promítáni nám ukápla nejedna slzička, jako bychom se vrátili zpátky v čase! To jak každá fotka dokáže DOKONALE zachytit emoce daného okamžiku je neuvěřitelné a hrozně mě to na těch fotkách baví! Jde vidět, že Tě tvoje práce baví a naplnuje. Jsme hrozně rádi, ze jsme si Tě vybrali a byla jsi součástí našeho dne! Strašně moc děkujeme, ze si pokaždé, když se podíváme na ty nádherné fotky, užijeme znovu náš den i s celým jeho prožitkem!!

LAda & Jakub

Deni & Ondra

Na fotky jsme se tak moc těšili, že jsme první z mnoha shlédnutí stihli již dnes a to maximum, co jsi do toho vložila, bylo, kromě jiného, vidět i na tom počtu, jelikož 1214 tak nádherných fotek nám opravdu vyrazilo dech. 

Upřímně protože Tě již známe, tak jsme již očekávali, že fotky budou krásné, ale že z našeho svatebního dne budeme mít tolik překrásných vzpomínek, kde jsou vidět ty nejčistší emoce naše i našich nejbližších, to nás dostalo. Jsme Ti opravdu vděčni, že jsi tak citlivě zvládla zachytit všechny momenty našeho svatebního dne a skutečně nemáme nic, co bychom tomu mohli vytknout. 

O množství slz na naší straně asi není třeba mluvit :-) směle se můžeme pustit do výroby krabičky, na kterou se opět budeme těšit, i pro nás bude opravdu těžké vybrat, které půjdou do svatebního alba a které do rámečků :-)

 

Každopádně, dovol nám Ti vyseknout obrovskou pochvalu a poděkování za celý den a za nejkrásnější vzpomínky, jsme moc rádi, že jsme se poznali a doufáme, že Ti nebude vadit, když bychom se na Tebe v budoucnu obrátili s dalším společným focením?

Good morning Anna! I’m so grateful for the amazing photos that you made on our wedding. I excepted that they would be great but they are beyond expectations really! Also I’ve gotten so many nice reactions from friends and family. Literally every picture is beautiful.

Thank you so so much!!

Inna & Josh

Aničko, nemáme slov. Fotky jsou naprosto dokonalé! Úplně nám vyrazily dech. Vše je tak krásně přirozeně zachyceno, opravdu jedním slovem úžasný! Moc ti dekujeme, nemůžeme se jich vynadívat. Děláš to s radostí a úsměvem, díky tobě vzniknou nezapomenutelné krásné zážitky. Jíž teď víme, že při zachycení dalších okamžiku (svatba, těhotenství, děti..) nesmíš chybět. Mnohokrát ti děkujeme a těšíme se na další spolupráci s tebou, jsi neskutečná!

Kristýnka & Kuba

Pane bože Aničko! Tak to jsou opravdu nádherné fotky, už si stahuju cele album. Teď jsme na ně koukali s Jardou a nemůžeme se vůbec rozhodnout, které vytisknout, protože se nám tam líbí všechny. Krásné momentky, moc se mi líbí jak jsi nás zachytila, oba se na nich sami sobě líbíme, ty barvy a tak. Fakt poklona a moc děkujeme.

Tinka & Jarda

Aaaa sú fakt neskutocné!! Podl'a mna sú to zatial asi najlepsie fotky aké nám kto spravil! Fakt som az nechápal, vážně nádhera!! A hlavne ich je strašně velaaaa!! Teraz ako si máme z toho vybrat ked su vsetky také dobreee!

Emma & Maťo

Markétka & Dominik

Ahoj Aničko, panebože!!Nám naprosto došla slova! Tohle je prostě neuvěřitelné, ty fotky nás opět vrátily v čase do našeho dne. Opravdu nenacházím slova.. ty fotky jsou naprosto dokonalé, jsi neskutečná. Teď máme velké dilema jaké fotky vytisknout, nejradsi bychom vytiskly všechny. Opravdu moc ti děkujeme za překrásné fotky, které perfektně zachytily nás den. Lepšího fotografa jsme si vybrat nemohli. Vsichni hosté tě take velmi chválili, jak jsi sikovna a velmi profesionální. Přejeme ti mnoho dalších úspěchů a už teď se těšíme na další focení s tebou.

  • Web
  • Shop